piątek, 3 października 2014

Album "Książę Filip"

Album  powstał na zamówienie mamy chrzestnej małego Filipka. Chłopięca kolorystyka, ramka ze zdjęciem i koniecznie buciki na okładce!- takie otrzymałam wytyczne. Więc voila ! 
Wcześniej miałam już przyjemność zawiązywać kokardki balerinkom i sznurówki mokasynkom. Tym razem bawiłam się  trampkami. Uwielbiam tekturki ze scrapińca!


Miłego dnia!
Elwira


4 komentarze:

Lena pisze...

Oh, Pani Elwiro... Z niecierpliwością czekałam na przesyłkę od Pani, a kiedy album dotarł, kiedy go rozpakowałam nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Trzymałam w dłoniach prawdziwe arcydzieło! Nie sądziłam, że można zrobić coś tak pięknego. Spisała się Pani świetnie! Każda z kart to małe arcydzieło, wszystkie zdobienia, baloniki, motylki, misio w ramce, wszystko tak dopracowane, że nie można oderwać wzroku. Jestem zachwycona efektem Pani pracy. Cieszę się, że to właśnie Pani powierzyłam wykonanie tego albumu :)
Pozdrawiam serdecznie, Magdalena.

guzik z pętelką pisze...

Bardzo, bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa. Mam nadzieję, że kiedyś, po latach, duży Filip wzruszy się oglądając swoje fotografie oprawione tym albumem :)

Elwira-k pisze...

Wspaniała pamiątka!
Witam serdecznie! Przybyłam (wiedziona ciekawością, bo to rzadko spotykane imię przecież)z bloga Scrapińca i pozwolę sobie zostać na dłużej, jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko ;)

guzik z pętelką pisze...

Zapraszam Elwirko, szczerze mówiąc odwiedziłam kiedyś Twojego bloga kierując się tą samą ciekawością. Popatrz jaki świat mały:)